Ad Van Hassel

MARYLIN MONROE

Ad Van Hassel - MARYLIN MONROEAd Van Hassel - MARYLIN MONROE

Prachtige grote kleurenzeefdruk op LINNEN en houten spieraam van de bekende Nederlandse POP ART kunstenaar Ad van Hassel. De zeefdruk is gespannen op een houten frame met ophangmechanisme.(kan zo aan de muur ) Het werk verkeert in nieuwstaat afmeting 60 x 60 x 2 cm. De zeefdruk is Handgesigneerd en genummerd 12/25

Offert par: Fleur1981
Retrait gratuit chez le vendeur à: Sneek,Netherlands.

Belgique 25€
Les Pays-Bas 20€
France 45€
Europe 55€
Le monde entier 125€