Ad Van Hassel

MARYLIN MONROE

Ad Van Hassel - MARYLIN MONROEAd Van Hassel - MARYLIN MONROE

Prachtige grote kleurenzeefdruk op LINNEN en houten spieraam van de bekende Nederlandse POP ART kunstenaar Ad van Hassel. De zeefdruk is gespannen op een houten frame met ophangmechanisme.(kan zo aan de muur ) Het werk verkeert in nieuwstaat afmeting 60 x 60 x 2 cm. De zeefdruk is Handgesigneerd en genummerd 12/25

België 25€
Nederland 20€
Frankrijk 45€
Europa 55€
Wereldwijd 125€