AMAZONE

Werkelijk prachtige en grote en zeer exclusieve kleurenzeefdruk van de bekende Nederlandse kunstenaar Herman Brood. Afmeting blad 112 x 77 cm in nieuwstaat ( het werk is nooit ingelijst geweest) De zeefdruk is Handgesigneerd en genummerd 5/100 De zeefdruk wordt geleverd met echtheidscertificaat en een foto waarop Herman dit werk signeert.

Brought to you by: Fleur1981
Free collection by seller at : Sneek,Netherlands.

Belgium 27€
The Netherlands 17€
France 40€
Europe 65€
Worldwide 125€