Pierre Alechinsky

Pièces du mobilier urbain (met hand bijgewerkt)

Originele en unieke ets met pochoir van waterverf errond, genummerd 5/10 HC. Professioneel ingelijst met zuurvrije passe partout. Hier is de introductie van riool- en putdeksels merkbaar in zijn werk. Alechinsky maakte een ?doordruk? van een putdeksel (zoals we als kind een muntstuk op papier doordrukten met een potlood), waarrond hij verder speelt en improviseert in zijn grafische en originele werken. De pochoir of omkadering in waterverf maakt het werk extra interessant en hierdoor kunnen we spreken van een gemengde techniek. Pierre Alechinsky is een Belgische kunstenaar die in 1949 lid werd van de Cobra groep (CoBrA= Copenhagen Brussel Amsterdam) en hij was een belangrijke vertegenwoordiger van Cobra. Hij is trouwens nog de enige in leven zijnde Cobra kunstenaar. Zijn werk bevindt zich in de collectie van de grote musea voor moderne kunst in de hele wereld.

Aangeboden door: ARTGalleryBE
Gratis ophaling bij verkoper in: Meulebeke, België.