SOME LIKE IT HOT

Prachtige grote kleurenzeefdruk van de bekende Nederlandse kunstenaar Herman Brood. Afmeting blad 120 x 50 cm in nieuwstaat. De kleurenzeefdruk is Handgesigneerd en genummerd oplage 150ex. Het werk wordt geleverd met echtheidscertificaat.

Frankrijk 20€