Christo Javacheff

Mastaba (album of 3)

Christo Javacheff - Mastaba (album of 3)Christo Javacheff - Mastaba (album of 3)

Driedelige hand gesigneerde reeks, oplage van 200 exemplaren (zonder vermelding) Alle drie de werken zijn mooi ingelijst in een plexibox waarbij de zijkanten van deze boxen mat geschuurd zijn zodoende de werken beter tot zijn recht komen. Christo Mastaba, zijn ontwerpen en plans van het grootste kunstwerk van de wereld. Het betreft hier een gelimiteerde oplage van drie hand gesigneerde lithografieën van de wereldberoemde kunstenaar. Een samenhorend drieluik over het unieke project van Christo in de Verenigde Arabische Emiraten. Het nog niet gerealiseerde project Mastaba wordt een 150 meter hoge piramide, opgebouwd uit zo'n 410.000 geel-oranje olievaten. Het Mastaba-project zal zo'n 260 miljoen kosten.

Aangeboden door: ARTGalleryBE
Gratis ophaling bij verkoper in: Meulebeke, België.

Nederland 60€
Frankrijk 60€
Europa 60€
Wereldwijd 250€