Pablo Picasso

Colombe de L'avenir

Pablo Picasso - Colombe de L'avenirPablo Picasso - Colombe de L'avenirPablo Picasso - Colombe de L'avenirPablo Picasso - Colombe de L'avenir

Mooie lithografie gedrukt op Arches papier en uitgegeven door Les Editions Combat pour La Paix. Copyright SPADEM, Frankrijk. Dit is een na Picasso uit de originele versie van Colombe de L'Avenir.
Kunstenaar: Pable Picasso Titel: Colombe de L'Avenir, 10-5-1962 Techniek: lithografie Jaar: 2003 Afmeting: 75,5 x 55,5 cm Getekend: ondertekend in druk Redacteur: Editions Combat pour la Paix Afgedrukte opmerking op de achterkant: "Pablo Picasso / Colombe de l'avenir / 10-5-1962 © Succession Picasso, Paris 2003 / Editions Combat pour la Paix / Imprimé en France" Conditie: in perfecte staat, nooit ingelijst
pablo picasso / colombe de la l'avenir / 10-5-1962 succession picasso, paris 2003/ editions combat pour la prix / imprime en france

Aangeboden door: Artcollector
Gratis ophaling bij verkoper in: Tilburg, Nederland.

Nederland 9€
Frankrijk 21€
Europa 24€