Karel Appel

Man met sjaal

Karel Appel - Man met sjaalKarel Appel - Man met sjaalKarel Appel - Man met sjaal

Karel APPEL (Amsterdam 1921 - Zürich 2006) Een prachtige litho ingelijst brede aluminium lijst met dubbel passepartout in perfecte staat met certificaat van echtheid Afmetingen beeldformaat 56 x 37

Aangeboden door: hugobosch27
Gratis ophaling bij verkoper in: Ravels, België.