Ann Veronica Janssens

Zonne eclips

Ann Veronica Janssens - Zonne eclipsAnn Veronica Janssens - Zonne eclipsAnn Veronica Janssens - Zonne eclips

Vier samen horende fotolitho’s van zonne eclips van de hand van Ann Veronica Janssens. Deze vier werken zijn achteraan voorzien van A,B,C en D. Ann Veronica Janssens heeft slechts één exemplaar handgesigneerd om te voorkomen dat de vier werken van elkaar zouden worden gescheiden. Ann Veronica Janssens is een beeldhouwer van het licht, van het geluid en van de ruimte. Ann Veronica Janssens gaat bijna altijd op minimale wijze te werk zonder echt bij de minimal art te horen. Dat haar werk echter wel eens met de minimalistische stroming in verband wordt gebracht komt door de heldere vormgeving en de materiaalkeuze: transparant, glanzend of juist verdicht en schijnbaar ontoegankelijk.

Frankrijk 50€
Europa 80€
Wereldwijd 120€