Pierre Alechinsky

Worldly Flying Object

Zeer bijzondere kleurenoffset-litho op gesatineerd papier. Deze litho is gemaakt in de USA door de uitgever van Alechinsky na het drukken van de gesigneerde litho,s. Op deze litho zit dus net zoveel inkt als op de serieuitgave. De handtekening van Alechinsky is onder de druk gezet en is dus gedrukt. Zie dit maar als een litho-poster maar dan wel uit 1978 en gemaakt van de originele platen.

Frankrijk 20€