Peter Diem

Reuzenkoe ( geel)

Peter Diem - Reuzenkoe ( geel)Peter Diem - Reuzenkoe ( geel)

Prachtige grote kleurenzeefdruk van de bekende Nederlandse kunstenaar Peter Diem. Afmeting blad 56 x 76 cm in nieuwstaat. Het werk is met de hand gesigneerd. Het betreft hier een EA exemplaar ( Epreuve d, Artiste)

Frankrijk 20€