David Hockney

Diver - Olympic Games 1972

David Hockney - Diver - Olympic Games 1972David Hockney - Diver - Olympic Games 1972David Hockney - Diver - Olympic Games 1972David Hockney - Diver - Olympic Games 1972David Hockney - Diver - Olympic Games 1972

Originele Olympische Spelen-affiche in München uit 1972 Gesigneerd en gedateerd in plaat door David Hockney, rechtsonder, onder de afbeelding Offset-lithografie in beperkte oplage.

Gedrukt in Duitsland, zeldzaam en zeer gewild Al met al een geweldige vintage staat, bijna een halve eeuw oud, zo goed als nieuw, nooit ingelijst, altijd vlak bewaard.

Alle vintage posters van Hockney zijn de afgelopen jaren in waarde gestegen en zullen dat de komende jaren blijven doen. Wereldwijde verzekerde verzending in zeer sterke waterdichte koker met track & trace.

Aangeboden door: Mikey11
Gratis ophaling bij verkoper in: Antwerpen, België.

België 8€
Nederland 18€
Frankrijk 24€
Europa 32€
Wereldwijd 65€