Christo Javacheff

Wrapped Reichstag

Christo Javacheff - Wrapped ReichstagChristo Javacheff - Wrapped ReichstagChristo Javacheff - Wrapped ReichstagChristo Javacheff - Wrapped ReichstagChristo Javacheff - Wrapped Reichstag

Mooi ingelijste artcard van Christo, inclusief stukje stof. Project: ‘Wrapped Reichstag’, 1995 te Berlijn, Duitsland. Je ziet de oost- en noordgevels op 23-06-1995 met de rivier de Spree op de voorgrond. Professioneel ingelijst (buitenafmetingen lijst: 19,8 cm - H x 25,6 cm – B), inclusief origineel stukje stof! Afmeting van de artcard is 10,5 x 14,8 cm (H x B). Deze is handgesigneerd door Christo en Jeanne-Claude.

Aangeboden door: Cart
Gratis ophaling bij verkoper in: Assenede, België.

België 18€
Nederland 28€
Frankrijk 28€
Europa 42€
Wereldwijd 85€