Christo Javacheff

Valley Curtain- inclusief origineel stukje stof!

Christo Javacheff - Valley Curtain- inclusief origineel stukje stof!Christo Javacheff - Valley Curtain- inclusief origineel stukje stof!Christo Javacheff - Valley Curtain- inclusief origineel stukje stof!

Prachtige artcard van Christo & Jeanne-Claude.

Deze inpakkunstenaar kleedde overal ter wereld prachtige en unieke plaatsen in. Alsook hun project in Colorado in 1972. Valley Curtain wordt jullie aangeboden, inclusief origineel stukje stof!

Afmeting van de arcard is 10x15 cm. Deze is gesigneerd door Christo & Jeanne - Claude

Aangeboden door: Moortsele
Gratis ophaling bij verkoper in: Oosterzele,BelgiŽ.

Nederland 25€
Europa 40€
Wereldwijd 100€