Sergio de Beukelaer

The Monochrome Museum

Sergio de Beukelaer - The Monochrome MuseumSergio de Beukelaer - The Monochrome MuseumSergio de Beukelaer - The Monochrome MuseumSergio de Beukelaer - The Monochrome Museum

Prachtig 2-luik van de Belgische kunstenaar Sergio De Beukelaer. Het werk is een kleurenoffset gemaakt op 75 exemplaren. Gesigneerd en genummerd op de voorzijde. Het werk zit in een dubbele lijst die dichtgevouwen kan worden.