Roger Raveel

Naakt I

Roger Raveel - Naakt IRoger Raveel - Naakt I

Ets getekend en genummerd door Roger Raveel. Oplage slechts 30 exemplaren en gedrukt op Japans papier. Het beeldformaat is 44cm x 31cm.

Het werk is in uitstekende staat en is professioneel ingelijst.

Aangeboden door: hewitt88
Gratis ophaling bij verkoper in: Gentbrugge,BelgiŽ.