Pierre Alechinsky

Aléchinsky de A ŕ Y

Pierre Alechinsky - Aléchinsky de A ŕ YPierre Alechinsky - Aléchinsky de A ŕ YPierre Alechinsky - Aléchinsky de A ŕ Y

Boek over Pierre Alechinsky getiteld "Catalogue raisonnable d'une retrospective". Het boek is met de hand gesigneerd en gedateerd. De kunstenaar schreef ook een persoonlijk bericht op.

Het boek is in goede staat.