Walter Jonckheere

Titel onbekend

Walter Jonckheere - Titel onbekendWalter Jonckheere - Titel onbekendWalter Jonckheere - Titel onbekendWalter Jonckheere - Titel onbekendWalter Jonckheere - Titel onbekendWalter Jonckheere - Titel onbekendWalter Jonckheere - Titel onbekend

Olieverfschilderij van Walter Jonckheere. Met de hand gesigneerd door de kunstenaar.

Hier een havenzicht van Zeebrugge. Hoewel het werk niet kan worden gedateerd is wel geweten dat het Zeebrugse visserijschip, genaamd "Mercator" met nummer Z.443, verging in het jaar 1967.

Werk in goede staat. Het kader heeft wat tekortkomingen.