METRO LOVERS

Herman Brood - METRO LOVERSHerman Brood - METRO LOVERSHerman Brood - METRO LOVERS

Prachtige grote en uiterst exclusieve kleurenzeefdruk van Herman Brood. Afmeting blad 112 x 77 cm in nieuwstaat ( het werk is nooit ingelijst geweest) De kleurenzeefdruk is Handgesigneerd en genummerd 67/100

Wordt geleverd met echtheidscertificaat en een foto waarop Herman het originele werk signeert.

België 25€