Christo Javacheff

Over the river

Christo Javacheff - Over the riverChristo Javacheff - Over the riverChristo Javacheff - Over the riverChristo Javacheff - Over the river

Zeer fraai werk van De kunstenaar Christo. Het werk is met blauw potlood gesigneerd rechtsonder. Het werk met als Titel “over the river” was een project van Christo voor Arkansas river in Colorado. Het werk is in perfecte staat. Mooi ingelijst.