Jan Van Delft

Jan Van Delft - Zonder titelJan Van Delft - Zonder titel

Prachtige zeefdruk van de Nederlandse kunstenaar Jan Van Delft. Het werk is met de hand gesigneerd en genummerd - nummer 96/120.

Het werk geeft prachtige kleuren weer en is in zeer goede staat. Het werk dateert van 2003

Nederland 35€
Europa 40€