Ria Pacquée

A Vendre

Ria Pacquée - A VendreRia Pacquée - A Vendre

Prachtige offsetdruk door Ria Pacquée 'A Vendre'. Handgesigneerd door de artiest. Groot formaat: 50x70cm. Wordt verzonden met zowel verzekering als track & trace. Ria Pacquée (Merksem, 30 augustus 1954) is een Belgische kunstenares die actief is binnen performance art en fotografie.

Aangeboden door: Westminster
Gratis ophaling bij verkoper in: Waasmunster, België.

Nederland 25€