Karel Appel

Friday

Karel Appel - FridayKarel Appel - Friday

Grote zeefdruk, getiteld Friday, uit de serie Seven Summer Days. In de hoek rechtsonder is het werk met de hand gesigneerd en gedateerd. In de hoek linksonder is het werk genummerd 94/100. Literatuur: Karel Appel, Henk van der Vet, Christian Dotremont, van Spijk uitgeverij, 1991. Goede staat. Wat vergeling van de marge. Langs de onderste rand van het blad wat vochtschade. Het beeld is onbeschadigd.

België 18€
Frankrijk 40€
Europa 50€
Wereldwijd 70€