Christo Javacheff

Over the river

Christo Javacheff - Over the riverChristo Javacheff - Over the riverChristo Javacheff - Over the riverChristo Javacheff - Over the riverChristo Javacheff - Over the river

Prachtige grote litho van de kunstenaar Christo. De litho is ingelijst in een plexiboxen is in perfecte staat. Met de hand gesigneerd door Christo en Jeanne-Claude.

ontwerp voor "Over the river, project for Arkansas River Colorado Het doel van dit project was om de Arkansas River over een strook van meer dan 70 km te bedekken met een zilveren luifel.