Gilbert De Cock

Gilbert De Cock - Zonder titelGilbert De Cock - Zonder titelGilbert De Cock - Zonder titelGilbert De Cock - Zonder titel

Zeer mooi werk van de Belgische kunstenaar Gilbert Decock. Dit betreft een zeefdruk uit 1978. Het werk is rechtsonder gesigneerd met de hand en linksonder genummerd op 100 exemplaren waarvan dit het nummer 7 is. Ingelijst in een aluminium lijst.