Pol Mara

Pol Mara - Zonder titelPol Mara - Zonder titelPol Mara - Zonder titel

Zeer mooi en typerend werk voor Pol Mara. Het werk is rechtsonder met de hand gesigneerd en linksonder genummerd E.A. De litho meet 77 x 51,5 cm en is ingelijst in een aluminium kader met afmeting 101 x 72,5 cm.