Vol d'oiseaux a cinq heures de l'après-midi

Guillaume Corneille - Vol d'oiseaux a cinq heures de l'après-midi

Kunstenaar: Guillaume Corneille (1922-2010)

Kleurenlithografie uit de portfolio “Vol d'oiseaux” (1983). Deze portfolio bevat 6 lithografische werken.

Dit exemplaar is gesigneerd, maar niet genummerd. Dit werk heeft een hogere verzamelwaarde omdat Corneille hierop eigenhandig "Bon à tirer" geschreven heeft. Dit is het eerste proefexemplaar dat hij definitief goedkeurde om de andere exemplaren te vervaardigen.

Referentie: Patricia Donkersloot-Van den Berghe: Corneille, het complete grafische werk 1948-1975; pag. 101, nr. 83.

Conditie: litho in goede staat met lichte kleurvervaging (61 jaar oud!) en lijst ook in goede staat.

Aangeboden door: jahaen
Gratis ophaling bij verkoper in: Keerbergen,België.

Nederland 25€