Guy Vandenbranden

Kathedraal

Guy Vandenbranden - KathedraalGuy Vandenbranden - Kathedraal

Zeer mooie litho in 2 kleuren van Guy Vandenbranden. Het werk is met de hand gesigneerd en genummerd Op 100 exemplaren waarvan dit het nummer 28 is.

Het werk is in goede staat en ook ingelijst.