Keith Haring

Against all odds

Keith Haring  - Against all oddsKeith Haring  - Against all oddsKeith Haring  - Against all odds

Een originele litho gedrukt op zuur vrij Rivoli papier. Het werk komt uit de map Against all odds. Bij het werk wordt een kopie van het certificaat geleverd.

Genummerd op 500 exemplaren. Het werk is ingelijst!