Théo Kuijpers

Théo Kuijpers - Zonder titelThéo Kuijpers - Zonder titel

Prachtige lithografie van de Nederlandse kunstenaar Théo Kuijpers. Het werk is met de hand gesigneerd en gedateerd. de afmeting van de litho is 44 x 56 cm. Het werk is ingelijst en meet in het totaal 81 x 102 cm.