Henk Visch

Henk Visch - Zonder titel

Zeer mooie ets van de Nederlandse kunstenaar Henk Visch. Het werk is op de voorkant zowel gesigneerd als genummerd in potlood. Het werk is een ets en in zeer goede staat. Het meet 50 x 32 cm en het beeld meet 21 x 19 cm

Nederland 35€
Frankrijk 40€
Europa 60€
Wereldwijd 80€