Armando

DER BOGEN

Prachtige zwart/wit Giclee van de bekende Nederlandse kunstenaar ARMANDO.

Afmeting blad 61 x 49 cm in nieuwstaat ( het werk is nooit ingelijst geweest)

Handgesigneerd EA exemplaar. Wordt geleverd met echtheidscertificaat.

België 25€