ROCKET SCIENTIST

Herman Brood - ROCKET SCIENTISTHerman Brood - ROCKET SCIENTIST

Zeer bijzondere en grote kleurenzeefdruk van de bekende Nederlandse kunstenaar Herman Brood.

Afmeting blad 100 x 70 cm in nieuwstaat ( het werk is nooit ingelijst geweest)

Handgesigneerd en genummerd 166/200 Wordt geleverd met echtheidscertificaat.

België 25€