FAMILY AFFAIR

Prachtige grote kleurenzeefdruk van de bekende Nederlandse kunstenaar Herman Brood.

Afmeting blad 60 x 50 cm in nieuwstaat ( het werk is nooit ingelijst geweest)

Handgesigneerd en genummerd oplage 300ex.

Wordt geleverd met echtheidscertificaat. Het nummer kan afwijken van de foto.

België 25€