Gert Strengholt

ORIS II

Gert Strengholt - ORIS IIGert Strengholt - ORIS IIGert Strengholt - ORIS IIGert Strengholt - ORIS IIGert Strengholt - ORIS IIGert Strengholt - ORIS II

Prachtig, GROOT, werk van de interessant kunstenaar Gert Strengholt.

Mooie druk in een relatief kleine oplage van slechts 38 exemplaren. Door de kunstenaar gesigneerd, getiteld en genummerd met potlood.

Gert Strengholt, studeerde aan de Academie v. Beeldende Kunsten te Utrecht. Aanvankelijk werkzaam als graficus, gespecialiseerd in de lithografie. Deelnemer aan diverse “Grafiek Nu” tentoonstellingen in het Singer Museum te Laren, Kunst Rai en verschillende galeries. Werk bevind zich in collecties van o.a.:Fentener van Vlissingen Fonds, ABN Rotterdam, Academisch Ziekenhuis Utrecht. V.S.B. Fonds. Randstad Uitzendgroep, Royal Nederland. IJsselland Ziekenhuis, Ministerie v. Economische Zaken. Ministerie v. Justitie. Nu vooral werkzaam als schilder.

Aangeboden door: bianca81
Gratis ophaling bij verkoper in: Vlimmeren,België.

België 18€
Nederland 27€
Frankrijk 27€
Europa 57€
Wereldwijd 97€