WASVROUW

Prachtige kleurenzeefdruk van de bekende Nederlandse kunstenaar Herman Brood. Afmeting blad 30 x 24 cm in nieuwstaat ( het werk is nooit ingelijst geweest)

De zeefdruk is een EA exemplaar en is in de druk gesigneerd.

België 17€
Nederland 12€