Luc Peire

Noir et blanc

Luc Peire - Noir et blancLuc Peire - Noir et blancLuc Peire - Noir et blancLuc Peire - Noir et blancLuc Peire - Noir et blancLuc Peire - Noir et blanc

Zeefdruk van Luc Peire, getiteld, genummerd als HC (Hors Commerce) en gesigneerd door de kunstenaar. Het werk is ingelijst en verkeert in uitstekende staat. Het houten kader verkeert in uitstekende staat. De genummerde oplage was gelimiteerd op 95 stuks.