Pierre Fernandez Arman

Doctor's Special, Hypored

Pierre Fernandez Arman - Doctor's Special, HyporedPierre Fernandez Arman - Doctor's Special, HyporedPierre Fernandez Arman - Doctor's Special, HyporedPierre Fernandez Arman - Doctor's Special, Hypored

Lithographie van Arman uit 1977. Arman maakte vaak gebruik van duplicaten van objecten om zijn beeld te vormen.

Het werk werd met de hand gesigneerd en genummerd en is in uitstekende staat. Het kader is in gemiddelde tot goede staat.