Panamarenko’s paleis: Besneeuwings werken

Panamarenko  - Panamarenko’s paleis: Besneeuwings werken

Dit is een uitnodigingskaart voor Panamarenko’s Paleis. Panamarenko zou echter nooit de toelating krijgen het te laten doorgaan waardoor dit kaartje het enige is wat er van overblijft. In perfecte staat en met de hand gesigneerd op de keerzijde.

Gratis ophaling bij verkoper in: Putte,België.

Frankrijk 40€
Europa 75€
Wereldwijd 100€