Jan Fabre

Sex

Jan Fabre - SexJan Fabre - SexJan Fabre - Sex

Mooi werk van Jan Fabre. Dit werk is een offset op verhard karton. Het werk is met de hand gesigneerd en gedateerd. Op de keerzijde genummerd. Totale afmeting met lijst 67 x 51 cm.

Aanpassing 22/02/2021: Correctie verzendingskosten (ingekaderd)