Koen Vanmechelen

Fighter

Koen Vanmechelen - FighterKoen Vanmechelen - FighterKoen Vanmechelen - Fighter

Prachtig werk van de Belgische kunstenaar Koen Vanmechelen. Het werk is een offset gesigneerd en genummerd op de keerzijde. Op 75 exemplaren waarvan dit nummer 49 is. Het werk is ingelijst in een Barth-lijst.