Boek over het werk Scotch Gambit van Panamarenko, uitgegeven door Museum Dhont-Dhaenens ter gelegenheid van de expositie in 1999.
Het boek is met de hand gesigneerd door de kunstenaar.
Formaat: 22cm (H) x 33cm (B)
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1990
Medium: Boek
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 1000
Delen op:
Ingelijst: Nee
Jaartal: 1990
Medium: Boek
Gesigneerd: Gesigneerd
Oplage: 1000
Delen op:
Aangeboden door: kris
Gratis ophaling bij verkoper in: merksem, België.
België | 20€ |
Nederland | 25€ |
Frankrijk | 25€ |
Europa | 25€ |
Wereldwijd | 30€ |