Titel: "For Clever Scholars, Astronomers and Doctors". Uitnodigingskaart in kleuroffset op licht karton. Gesigneerd met zilverstift. (2001). Dubbele kaart. Afmetingen kaart: 21x15cm. Uitgegeven door Galerij Ronny Van De Velde, Berchem (Antwerpen). Propere kaart. Nooit eerder ingekaderd.
Formaat: 21cm (H) x 15cm (B)
Ingelijst: 25cm (H) x 20cm (B)
Jaartal: 2001
Medium: Offset
Gesigneerd: Gesigneerd
Delen op:
Jaartal: 2001
Medium: Offset
Gesigneerd: Gesigneerd
Delen op:
Aangeboden door: Moortsele
Gratis ophaling bij verkoper in: Oosterzele, België.
België | 15€ |
Nederland | 30€ |
Frankrijk | 40€ |
Europa | 50€ |
Wereldwijd | 100€ |