Panamarenko - Aeromodeller

Panamarenko  - Panamarenko - AeromodellerPanamarenko  - Panamarenko - AeromodellerPanamarenko  - Panamarenko - AeromodellerPanamarenko  - Panamarenko - Aeromodeller

Gesigneerde artcard Panamarenko Aeromodeller 1969 "Ik was op zoek naar een goede naam en op een keer zit ik in Bergeijk bij Martin en Mia Visser te lullen met Richard Long. Het ging over dat tijdschrift, dat er soms wel eens iets goed in stond en zo. En toen zei Richard Long:"Awel waarom noemt ge uw luchtschip niet gewoon The Aeromodeller?"En dat is het toen gebleven." - Panamarenko Tussen 1969 en 1971 bouwt Panamarenko zijn meest tot de verbeelding sprekende zeppelin, The Aeromodeller. Het luchtschip belichaamt de droom van de kunstenaar om zich te allen tijde vrij te kunnen voortbewegen door het luchtruim.

Aangeboden door: Moortsele
Gratis ophaling bij verkoper in: Oosterzele,BelgiŽ.

Nederland 30€
Frankrijk 40€
Europa 50€
Wereldwijd 100€