U-Control III

Panamarenko  - U-Control IIIPanamarenko  - U-Control III

Prachtige en zeldzame fotoprint van Panamarenko. We zien Panamarenko met Ronny Van de Velde en Jan Sack de toenmalige uitgever. De foto is met de hand gesigneerd en zeer mooi ingelijst. Het werk is in perfecte staat.

Frankrijk 40€
Europa 75€
Wereldwijd 100€