Prachtige en zeldzame fotoprint van Panamarenko. We zien Panamarenko met Ronny Van de Velde en Jan Sack de toenmalige uitgever. De foto is met de hand gesigneerd en zeer mooi ingelijst. Het werk is in perfecte staat.
Formaat: 32cm (H) x 59cm (B)
Ingelijst: 53cm (H) x 73cm (B)
Jaartal: 1987
Medium: Offset
Gesigneerd: Gesigneerd
Schatting: 800€ - 1.000€
Delen op:
Jaartal: 1987
Medium: Offset
Gesigneerd: Gesigneerd
Schatting: 800€ - 1.000€
Delen op:
Gratis ophaling bij verkoper in: Putte, België.
België | 40€ |
Nederland | 40€ |
Frankrijk | 40€ |
Europa | 75€ |
Wereldwijd | 100€ |