Fotoprint van de U-Control III die met gouden viltstift rechtsonder werd handgesigneerd. Montage in dieptekader en voorzien van passe-partout. Het werk is in goede staat, klein kreukje rechterbovenhoek aanwezig.
Formaat: 14cm (H) x 24cm (B)
Ingelijst: 28cm (H) x 38cm (B)
Jaartal: 1987
Medium: Kleurenoffsetdruk
Gesigneerd: Gesigneerd
Delen op:
Jaartal: 1987
Medium: Kleurenoffsetdruk
Gesigneerd: Gesigneerd
Delen op:
Aangeboden door: retpe
Gratis ophaling bij verkoper in: evergem, België.
België | 10€ |
Nederland | 15€ |
Frankrijk | 20€ |
Europa | 30€ |
Wereldwijd | 80€ |