Ronald Boonacker

NIGHT SKY---TOSCANA

Prachtige grote zwart/wit zeefdruk van de bekende Nederlandse kunstenaar Ronald Boonacker. Afmeting blad 105 x 75 cm in nieuwstaat ( nooit ingelijst geweest ) De zeefdruk is een handgesigneerde EA uitgave.

België 25€
Nederland 20€