Pierre Alechinsky

INVISIBLE FLYING OBJECT

Zeer bijzondere offset-litho op gesatineerd papier. Deze litho is vervaardigd in de U.S.A.door de uitgever van Aleschinsky na het drukken van de handgesigneerde litho,s. Op deze litho zit dus net zoveel inkt als op de serie uitgave. De handtekening van Alechinsky is meegedrukt. De litho is uit 1978 en gemaakt van de originele platen.

België 25€