Christo Javacheff

Surrounded Islands, Biscayne Bay

Christo Javacheff - Surrounded Islands, Biscayne BayChristo Javacheff - Surrounded Islands, Biscayne Bay

Zeer mooie offset van de kunstenaar Christo. Dit werdt uitgegeven door Taschen en is met de hand gesigneerd. Het werknis ingelijst met een metalen frame en is in zeer goede staat. De totale afmeting is 51 x 36 cm