Guillaume Corneille - Zonder titelGuillaume Corneille - Zonder titel

Prachtige zeefdruk van de Kunstenaar Corneille. Het werk is prachtig ingelijst en is ook in perfecte staat. de zeefdruk meet 66 x 66 cm en met lijst 88 x 86 cm. Met de hand gesigneerd en gedateerd. Op 30 ex.

Frankrijk 50€
Europa 80€